mydło savon noir
mydło savon noir
mydło aleppo
masaż klasyczny warszawa salon masażu
massage Warszawa
rytuały i terapie na ciało organique spa warszawa

Wygoda i relaks ...

Dla Państwa nasze gabinety zostały wyposażone w najwyższej klasy leżanki Spa. Leżanki są sterowane elektronicznie a dla jeszcze większego komfortu zabiegów i masaży mają 
trzystopniową funkcję podgrzewania materaca. Podczas masażu daje to wspaniałe uczucie relaksu, natomiast podczas zabiegów pozwala na lepsze wchłanianie się substancji aktywnych.

Cieplutkie ręczniki ...

Kolejną miłą niespodzianką niewątpliwie podnoszącą komfort spotkań z nami to zawsze czyste, zdezynfekowane a przede wszystkim ciepłe ręczniki.
Specjalistyczny sprzęt zainstalowany w gabinetach czuwa nad tym, aby podczas zabiegu nie zabrakło cieplutkich ręczników.

Najwyższej klasy jakość dźwięku...
By miło się Państwu u nas wypoczywało, bo poza skutecznością wykonywanych zabiegów mają one być przyjemne i przynieść chwilę relaksu-w całym obiekcie znajduje się sterowany centralnie system nagłośnienia, zadbaliśmy o to, aby muzyka towarzyszyła Państwu cały czas podczas wizyty u nas. System nagłośnienia został zatem zainstalowany nie tylko w gabinetach, ale również w pozostałych pomieszczeniach, by podczas przygotowania do zabiegu lub po jego wykonaniu mogli się Państwo nadal delektować muzyką.

Odpowiednia temperatura ...
Nad odpowiednią temperaturą w naszych gabinetach czuwa system gabinetowy. Zapewni on stałą, stabilną temperaturę powietrza, która jest bardzo ważna nie tylko dla Państwa wygody i komfortu, ale przede wszystkim dla bezpieczeństwa. Będziemy mogli uzyskać stabilną temperaturę, by dobrać ją odpowiednio do zabiegu lub masażu, ale również do Państwa osobistych upodobań, ponieważ system jest w stanie zmienić temperaturę w ciągu zaledwie kilku minut.

Noc w ciągu dnia ...
Bardzo ważna podczas zabiegów i masaży w gabinecie jest atmosfera. Każdy z nas jednak inaczej postrzega wypoczynek
i relaks, jedna osoba relaksuje się tylko i wyłącznie
w półmroku w blasku świec inna zaś uwielbia, gdy jest masowana w jasnym pomieszczeniu najlepiej dobrze doświetlonym światłem dziennym... Ponieważ wiemy,że każdy jest inny-pomyśleliśmy również i o tym. Zamontowaliśmy dla Was system okienny, który nazwaliśmy „Noc w ciągu dnia...” System w pełni zautomatyzowany elektronicznie pozwala nam w ciągu 27 sekund zaciemnić jasny gabinet lub „napełnić” go światłem dziennym. Wszystko w zależności od Państwa upodobań.

Wygodnie, bo o dowolnej porze ...
Specjalnie dla Państwa wygody godziny otwarcia naszych gabinetów dopasowane są do Państwa potrzeb.
Pracujemy 7 dni w tygodniu w godzinach 10-22.
Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że jesteście Państwo zapracowani teraz każdy z Was będzie mógł dopasować bez trudu porę dnia, którą spędzi u nas.

Profesjonalne, skuteczne ...
Pracujemy na kosmetykach marki Purles, Organique, Arosha, aby każdy przeprowadzony zabieg lub masaż był skuteczny
a jego efekty trwałe-spośród setek dostępnych na naszym rynku kosmetyków wybraliśmy marki znane oraz profesjonalnie przygotowane do obsługi gabinetowej. Wszystkie zabiegi oraz kosmetyki starannie dobieramy do Państwa potrzeb, oraz żądanych efektów.

A może pyszną herbatkę lub kawę?
Zadbaliśmy o każdy szczegół, aby czuli się Państwo u nas jak w domu. Do każdego zabiegu i masażu zaproponujemy Państwu herbatę lub aromatyczną kawę Dolce Gusto. Przygotowaliśmy wiele smaków herbat w nim między innymi: czarne, czerwone, zielone, owocowe, białe, rooibos, yerba Mate oraz 5 smaków kawy, aby każdy mógł dopasować odpowiedni dla siebie napar. Gdy spotkamy się natomiast na mocno czekoladowym zabiegu „czekoladowa euforia”, nie odmówią nam Państwo przyjemności poczęstowania filiżanką pysznej gorącej czekolady...

Dostosowane cenowo tak by dostępne były dla wszystkich ...
Jak to robimy? Zawsze naszym nadrzędnym celem było przedstawienie jak najwyższej jakości obsługi w jak najlepszej cenie. Kalkulując naszą pracę, pamiętamy o tym, że Pacjent, który jest zadowolony z wykonanego zabiegu lub masażu, chętnie zapisałby się na kolejny. Proponując Państwu nasze usługi niekiedy połowę taniej od innych gabinetów, mamy pewność, że będą Państwo nie tylko zadowoleni z efektów zabiegu i jakości obsługi, ale również z faktu, że będą nas Państwo często odwiedzać. Budujemy w ten sposób „rodzinę stałych pacjentów”, z którymi często widujemy się podczas zabiegów.

A może na masaż z przyjaciółką ...
Jeżeli mają Państwo ochotę spędzić u nas czas wraz
z koleżanką, siostrą, partnerem serdecznie zapraszamy. Gabinety zostały specjalnie przygotowane do przyjęcia par.
W gabinecie znajdują się dwie podgrzewane leżanki. Podczas takiej wizyty możemy wykonać masaż lub zabieg ten sam dla każdej osoby, ale również możemy wykonać dwa różne zabiegi, lub masaż
i zabieg równocześnie tak by każdy mógł dobrać coś dla siebie.

Nasze gabinety-gay friendly...
Nasze gabinety należą do miejsc gay friendly, co oznacza, że każdy jest dla nas tak samo ważny bez względu na swoje poglądy i orientacje. Nikt zatem nie będzie zdziwiony, gdy na duo zabieg lub masaż zapiszesz się, a następnie przyjdziesz ze swoim partnerem tej samej płci.

Zapraszamy do naszej bajki...

OTITO

LAYORI

Zapraszamy do naszej bajki...


REZERWUJ
ON-LINE


ZAMÓW VOUCHER

OTITO

LAYORI

REGULAMIN SKLEPU

Jesteś w dobrych rękach...

Kontakt

Recepcja:
poniedziałek - piątek: 10-19 

tel. + 48 22 615 33 13 

[email protected]


Masaże i zabiegi wykonujemy:
7 dni w tygodniu: 10-21

 

mymasujemy.pl
ul. Lipkowska 6

04-801 Warszawa

NIP: 525-207-92-45 REGON: 140169756

Numer konta firmowego w banku mbank:

83 1140 2004 0000 3702 7733 0935

Social media - dołącz do nas !

Dołącz do nas na Facebook'u i Instagramie.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko
i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!
Do zobaczenia!

Dlaczego warto?

Polityka Prywatności

Niezmiennie od 2015r. otrzymujemy certfikat jakości przyznany przez największy ma świecie, niezwykle restrykcyjny serwis podróżniczo-atrakcyjny Tripadvisor.