Laser

Dodatkowym wsparciem dla uzyskania satysfakcjonujących efektów jest zastosowanie lasera o długości fali 940nm.Laser wykorzystuje światło podczerwone, które oddziałuje na komórki tłuszczowej komórki skóry. Poprawia mikrokrążenie i dotlenienie tkanek. Wspomaga proces lipolizy i aktywuje metabolizm tłuszczu co prowadzi do wygładzenia cellulitu. Fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu i elastynyco zwiększa elastyczność i napięcie skóry. Długości fali 940 nm oddziałuje na stymulację uwalniania ATP,wykazując jednocześnie zdolność do aktywowania metabolizmu komórkowego.

Ultradzwięki

ENDERMOmed wykorzystuje nowatorskie zastosowanie ultradźwięków, które emitowane wraz z podciśnieniem potęgują efekty. Bezpośrednio po zabiegu odczuwalne jest „rozluźnienie” tkanki tłuszczowej. Kawitacyjna liposukcja ultradźwiękami jest skuteczną metodą niszczenia komórek tłuszczowych. Zastosowana technologia pozwala na wywołanie w tkankach efektu kawitacji, generując mikroskopijne „bąbelki”, które następnie implodują (zapadają się).Siła tej reakcji powoduje rozerwanie ściany komórkowej adipocytów i uwolnienie ich zawartości do przestrzeni międzykomórkowej. Trójglicerydy uwolnione w tym procesie są następnie metabolizowane przez wątrobę i usuwane przez nerki. Metoda pozwala na uzyskanie efektów porównywalnych do liposukcji. Jej zaletą jest jednak bezinwazyjność.

Jak działa Endermologia?

Fala Radiowa

Fala radiowa wywołuje wzrost temperatury tkanek. Energia dociera do adipocytów co wspomaga krążenie krwi i metabolizm komórek tłuszczowych oraz usuwanie toksyn z obszaru zabiegowego. Podwyższona temperatura wywołuje efekt lipolizy – rozbija tkankę tłuszczową przyczyniając się do redukcji cellulitu. Ponadto fale radiowe stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny działają regenerująco oraz poprawiają jakość i jędrność skóry.

Rolki sferyczne

Masaż rolkami sferycznymi skutecznie stymuluje tkankę łączną, przywraca krążenie żylnei limfatyczne, co eliminuje tkankę tłuszczową.Głowica z podciśnieniem zasysa skórę, rolki jednocześnie masują fałd wygładzając cellulit, stymulując detoksykację i odżywienie tkanek.

Masaż podciśnieniowy

Masaż podciśnieniowy w połączeniu z falami radiowymi i laserem emitującym światło podczerwone 940nm rozbija tkankę tłuszczową, rozmasowuje złogi cellulitu i wygładza skórę. Aktywuje zarówno tkanki powierzchowne, jak i głęboko położone. Rozbija komórki tłuszczowe oraz redukuje ucisk na naczynia krwionośne wywołane przez cellulit. Masaż podciśnieniowy wpływa na poprawę jakości skóry.

Masaże Warszawa Wawer Day Spa
Czas trwania wizyty: 1 godzina Cena zabiegu: 260 zł ► ZAMÓW VOUCHER Przeciwwskazania do zabiegu endermologi Podczas zabiegu 1 godzinnego pracujemy na dwóch wybranych partiach ciała. Endermologia urządzeniem ENDERMOmed to doskonały zabieg antycellulitowy, ujędrniający i wyszczuplający. Zwiększa elastyczność skóry, odżywienie i dotlenienie tkanek. Dodatkową zaletą zabiegów urządzeniem ENDERMOmed jest zmniejszenie
Czas trwania wizyty: 1 godzina 30 minut Cena zabiegu: 310 zł ► ZAMÓW VOUCHER Przeciwwskazania do zabiegu endermologi Podczas zabiegu 1,5 godzinnego pracujemy na trzech wybranych partiach ciała. Endermologia urządzeniem ENDERMOmed to doskonały zabieg antycellulitowy, ujędrniający i wyszczuplający. Zwiększa elastyczność skóry, odżywienie i dotlenienie tkanek. Dodatkową zaletą zabiegów urządzeniem ENDERMOmed


REZERWUJ
ON-LINE


ZAMÓW VOUCHER

REGULAMIN SKLEPU

Jesteś w dobrych rękach...

Kontakt

Recepcja:
poniedziałek - piątek: 10-19 

tel. + 48 22 615 33 13 

[email protected]


Masaże i zabiegi wykonujemy:
7 dni w tygodniu: 10-21

 

mymasujemy.pl
ul. Lipkowska 6

04-801 Warszawa

NIP: 525-207-92-45 REGON: 140169756

Numer konta firmowego w banku mbank:

83 1140 2004 0000 3702 7733 0935

Social media - dołącz do nas !

Dołącz do nas na Facebook'u i Instagramie.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko
i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!
Do zobaczenia!

Dlaczego warto?

Polityka Prywatności

Niezmiennie od 2015r. otrzymujemy certfikat jakości przyznany przez największy ma świecie, niezwykle restrykcyjny serwis podróżniczo-atrakcyjny Tripadvisor.