Marcin - Terapeuta Spa

Mam na imię Marcin. Z wykształcenia jestem Technikiem Masażystą . W mymasujemy.pl pracuję od początku 2022 roku. Specjalizuję się w mocnych masażach klasycznych i leczniczych. Z przyjemnością wykonuję masaże twarzy typu Kobido oraz prowadzę Naukę Masażu dla Par. Zawód  masażysty wybrałem, ponieważ cały czas rozwijam swoje kwalifikacje i przynosi mi to dużo satysfakcji, szczególnie kiedy widzę postępy u swoich Pacjentów . W salonie cenię sobie szczególnie świetną atmosferę i zgrany zespół. Prywatnie jestem tatą i mężem. W wolnym czasie gram w piłkę nożną , chodzę na hip-hopowe wydarzenia oraz spotykam się z przyjaciółmi. Do zobaczenia na masażu!

Amelia - Terapeutka Spa

Mam na imię Amelka, jestem masażystką, interesuję się szeroko pojętą pielęgnacją oraz holistyczną pracą z ciałem. W salonie bardzo lubię wykonywać zabiegi typu Day Spa, gdzie łączymy kompleksowo zabiegi na ciało oraz twarz podczas jednej wyjątkowo relaksacyjnej wizyty. Uwielbiam podnosić swoje kwalifikacje oraz umiejętności podczas kursów i szkoleń.. Z mymasujemy.pl jestem związana praktycznie od urodzenia - jestem dumna że mogę pracować w firmie rodziców, kontynuując ich misję rozkochiwania Gości w masażu. Prywatnie czytam dużo książek samorozwojowych, uwielbiam podróżować i zwiedzać świat, moim celem na obecny rok jest odwiedzić 12 państw w 12 miesięcy. Pracę w mymasujemy.pl cenię za niepowtarzalną atmosferę, w pracy czuje się jak w domu bo to taki mój drugi dom. Do zobaczenia na masażach!

Alina - Terapeutka Spa

Nazywam się Alina, jestem licencjatem fizjoterapii, W mymasujemy.pl pracuję od 2022 roku. Studiując zawsze czułam, że najbardziej mnie fascynuje masaż i branża beauty, dlatego już podczas studiów zaczęłam mocno interesować się wszystkim co jest związane z masażami i zabiegami upiększającymi nasze ciało. Specjalizuję się w masażach klasycznych , relaksacyjnych, leczniczych, ale najbardziej lubię wykonywać różnego rodzaju zabiegi na twarz jak również masaże twarzy np. Kobido. Zadowolony, zrelaksowany i uśmiechnięty Klient to moja największa motywacja i największe szczęście w pracy. W wolnym czasie ćwiczę jogę , dużo czytam i poszerzam swoją wiedzę na temat dobrego odżywiania i zdrowego trybu życia Do zobaczenia w salonie!

Ela - Terapeutka Spa

Jestem Ela i pragnę wam przybliżyć swoją osobę. Do zespołu mymasujemy.pl dołączyłam 2 lata temu, i od razu wiedziałam, że to jest to. Otaczają mnie tu wspaniali ludzie dla których tak jak dla mnie masaż jest pasją. Od zawsze inspirowało mnie funkcjonowanie naszego organizmu i dążyłam do tego by jak najlepiej go poznać. To sprawiło, że zostałam technikiem masażysta a następnie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Na co dzień jestem mamą na pełen etat, ale udaje mi się również znaleźć czas dla siebie ,by móc przeczytać kolejną książkę. Bardzo lubię robić nowe rzeczy, które przesuwają moje granice ale również poszerzają wiedzę. Specjalizuje się w masażach klasycznych i leczniczych, lubię również masaże twarzy, takie jak Kobido. Praca w mymasujemy.pl daje mi wiele radości i możliwości, a cały zespół jest pełen energii i pasji do tego robimy. To pomaga nam stworzyć niepowtarzalny klimat. Do zobaczenia na masażu!

Sylwia - Terapeutka Spa

Mam na imię Sylwia . W mymasujemy.pl mam przyjemność pracować od prawie 8 lat ( od 2016 roku), to bardzo wyjątkowy i owocny czas na moim polu zawodowym. Mymasujemy.pl to miejsce które daje ogromne możliwości rozwoju pasji jaką jest masaż, którą zaszczepiłam w sobie ponad dekadę temu. Miejsce stwarza niezwykła atmosferę, przyjazna, zabawna, odprężająca, otwarta zarówno dla naszych Gości jak i dla nas terapeutów. Jestem absolwentka Studium Medycyny Sportu na którym ukończyłam kierunek technik masażysta. Jednak ciągły głód wiedzy nie pozwala mi spocząć na laurach toteż ukończyłam po drodze sporo kursów doszkalających min. Kurs masażu biurowego Work Site, Tajskiego Masażu Stóp, Kineskology Tapingu... Uwielbiam wykonywać masaże relaksacyjne ale bardzo dobrze czuje się również w masażach leczniczych czy tajskim masażu stóp. Prywatnie jestem żoną i mamą 3 letniego urwisa, który wypełnia mi cały wolny czas. Jeśli znajdę chwilkę dla siebie to lubię ją przeznaczyć na dobrą lekturę bądź pilates. Spotkajmy się w mymasujemy.pl

Edyta - kierownik zespołu Terapeutów

Z zawodu jestem masażystką i kosmetologiem. Z masażem poznałam się przypadkiem, ale okazała się to przyjaźń na całe życie. W mymasujemy.pl jestem od 2015 roku, to już 9 lat! Pełnie stanowisko kierownika zespołu Terapeutów, jestem również odpowiedzialna za szkolenia oraz wdrażam nowych masażystów do firmy.  Lubię wykonywać wszelkie zabiegi na ciało w których mogę łączyć przyjemność masażu z dbałością o skórę. Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci. Wolny czas lubię poświęcić na dobre kino lub książkę. Mój zawód i to co robię znajduje się również w kręgu moich zainteresowań. Staram się stale poszerzać swoją wiedzę, by później móc przekładać to na praktykę. Praca w mymasujemy.pl daje mi możliwości rozwoju, a warunki pozwalają na wyciszenie i relaks razem z gościem. Mogę łączyć przyjemne z pożytecznym i za to cenię to miejsce.

Kasia - kierownik recepcji

Mam na imię Kasia i z wykształcenia jestem magistrem zootechniki, jednak od zawsze to praca i kontakt z ludźmi sprawiały mi najwięcej radości. Uwielbiam słońce, wodę i długie spacery, szczególnie w towarzystwie mojego czworonożnego przyjaciela. Jestem mamą trzech cudownych dziewczyn, dzięki którym nigdy się nie nudzę. Osobiście nie wykonuję masaży, ale bardzo je lubię, a szczególnie podoba mi się masaż Kobido. Z mymasujemy.pl jestem związana od 2,5 roku. Jestem kierownikiem recepcji, przyjmuję rezerwacje, udzielam niezbędnych informacji i pomagam w wyborze zabiegów. Cenię to miejsce za wspaniałą atmosferę i cudownych ludzi, z którymi mam przyjemność pracować.

Iwona - Terapeutka Spa

Jestem technikiem masażu i kosmetologii . Ukończyłam Szkole Medyczną Mikołaja Kopernika w Toruniu. W wolnych chwilach uwielbiam spacery i wycieczki rowerowe oraz powiększam wiedzę z zakresy masażu i kosmetologii . Wybrałam masaż , ponieważ jest to bardzo wdzięczny zawód mogę pomoc komuś w powrocie do zdrowia po urazach i kontuzjach. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą małego Filipka. Najbardziej lubię wykonywać masaże liftingujace, modelujące, klasyczne i lecznicze  oraz  zabiegi na twarz i ciało. Specjalizuję się w masażu Kobido. Mogę się pochwalić sześcioletnim stażem w mymasujemy.pl. Jestem przywiązana do tego miejsca. Rozwijam się tu zawodowo. Lubię to co robię, a do pracy przychodzę z dużą energią i chęcią do działania.

Sylwia - menadżer salonu

Mam na imię Sylwia i jestem managerem salonu. Z mymasujemy.pl związana jestem od 2010 roku, czyli ponad 14 lat! Śmiało mogę zaryzykować stwierdzenie, że to mój drugi dom. Od samego początku mam ogromną przyjemność brać udział w rozwoju firmy wkładając w to miejsce ogromną część mojego serca i energii. Z zawodu jestem grafikiem komputerowym. To ja buduję dla Was oferty, wstawiam posty, kręcę rolki na social media i dbam o stronę internetową i sklep z voucherami. Zazwyczaj możecie mnie spotkać w recepcji salonu lub po drugiej stronie telefonu. Prywatnie jestem melomanką i miłośniczką fotografii, motoryzacji, biżuterii handmade którą sama również tworzę. W wolnym czasie podróżuję ponad 40 letnim kamperem po świecie. Cenię sobie pracę w mymasujemy.pl za możliwość realizacji swoich pomysłów, za wspaniałą atmosferę, za każdy niepowtarzalny dzień, możliwość rozwoju osobistego, ale przede wszystkim za niesamowitych i pełnych energii ludzi z którymi pracuję. Do usłyszenia i zobaczenia!

Kasia i Piotr - właściciele salonu

Ponad 15 lat temu, zupełnie przez przypadek, odkryliśmy masaż i postanowiliśmy rozwijać się w tym kierunku. Bardzo szybko masaż stał się naszą pasją, nie wiedzieliśmy jeszcze, że to początek czegoś wielkiego. Łącząc zamiłowanie do masowania z pracą, rozpoczęliśmy wielki projekt, który dziś nazywa się mymasujemy.pl. Przez lata rozwijaliśmy miejsce, które obecnie gości ponad 7000 osób rocznie. Na początku naszej drogi pracowaliśmy w malutkim pomieszczeniu, bardzo szybko nasi goście uświadomili nam, że na tym nie może się skończyć. Rozpoczęliśmy zatem remont, aby stwożyć gabinet z prawdziwego zdarzenia. Po 9 miesiącach prac zaprosiliśmy pierwsze osoby do nowego gabinetu "Layori" w nowym miejscu, przyjmującego przez 7 dni w tygodniu od rana do późnych godzin wieczornych. Przez pierwszy rok pracowaliśmy sami, jednak narastające zainteresowanie naszych kochanych Gości nie pozwoliło nam na tym poprzestać. Dzięki splocie magicznych wydarzeń i sytuacji, z pomocą cudownej pary Kamili i Szymona, powstało drugie i trzecie stanowisko do masażu w kolejnym gabinecie który otrzymał nazwę“Otito”. Od teraz mogliśmy przyjmować również pary w nowo otwartym i jednym z pierwszych w Polsce gabinecie dla dwojga. W końcu doszło do nas, że sami dłużej sobie nie poradzimy i potrzebujemy wsparcia, rozpoczęliśmy poszukiwania najlepszych z najlepszych masujących z pasją terapeutów. W międzyczasie powstały kolejne dwa stanowiska do masażu w pierwszym w Polsce, a może i na świecie, gabinecie botanicznym “Nahele”, w którym znajduje się ściana żywych roślin. W kolejnych latach panujący w gabinecie Nahele mikroklimat, który towarzyszył Gościom podczas masażu, stał się natchnieniem do stworzenia drugiego gabinetu botanicznego o nazwie “Sabaj Sabaj”, tym razem w stylu loftowym. Salon posiadający już 7 stanowisk do masażu w 4 luksusowych gabinetach spa, zyskał również dodatkowe miejsce relaksu, w postaci tężni solankowej ukrytej w grocie solnej, w której goście relaksują się przy dźwiękach jazzowej muzyki. Nasz zespół rozrastał się podczas tej kilkuletniej przygody bardzo dynamicznie, co kilka miesięcy szkoliliśmy kolejnych terapeutów, przekazując im standardy, które przez lata samodzielnie wypracowaliśmy. Obecny zespół mymasujemy.pl to 11 cudownych osób, to menadżerka salonu Sylwia, pracująca z nami ponad 14 lat, to Kasia, która zarządza recepcją, oraz wspaniali terapeuci, na czele których stoi Edytka, będąca kierownikiem zespołu i szkoleniowcem. W gabinetach, poza Edytką, spotkacie Sylwię, Iwonę, Elę, Alinkę, Amelkę, Marcina, to Oni stanowią fundament tego niesamowitego miejsca, które tworzymy od lat. Bez wspaniałego zespołu, z którym mamy przyjemność pracować, nie byłoby mymasujemy.pl. Warto również wspomnieć o osobach, które już z nami nie pracują, każda z nich, była inna i każda pozostawiła w grubych murach mymasujemy.pl kawałek siebie oraz miała wpływ na sukces tego miejsca! Koniecznie poczytajcie o naszym zespole, a najlepiej poznajcie go osobiście podczas wizyty w naszym spa. Do zobaczenia!

Oto mymasujemy.pl!

Zapraszamy na niezapomnianą podróż do krainy masażu! 11 - osobowy zespół z niezwykłą pasją zaopiekuje się Wami i Waszymi bliskimi! Jesteście w dobrych rękach!


REZERWUJ
ON-LINE


ZAMÓW VOUCHER

REGULAMIN SKLEPU

Jesteś w dobrych rękach...

Kontakt

Recepcja:
poniedziałek - piątek: 10-19 

tel. + 48 22 615 33 13 

[email protected]


Masaże i zabiegi wykonujemy:
7 dni w tygodniu: 10-21

 

mymasujemy.pl
ul. Lipkowska 6

04-801 Warszawa

NIP: 525-207-92-45 REGON: 140169756

Numer konta firmowego w banku mbank:

83 1140 2004 0000 3702 7733 0935

Social media - dołącz do nas !

Dołącz do nas na Facebook'u i Instagramie.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko
i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!
Do zobaczenia!

Dlaczego warto?

Polityka Prywatności

Niezmiennie od 2015r. otrzymujemy certfikat jakości przyznany przez największy ma świecie, niezwykle restrykcyjny serwis podróżniczo-atrakcyjny Tripadvisor.