• Kameralna wielkość naszej jaskini zapewnia, że podczas seansu będą Państwo relaksować się samemu lub z tylko z bliską osobą, relaksu nie zakłóci zatem nikt obcy.
   
 • Seans w Jazz Grocie trwa 30 minut ( z możliwością bezpłatnego przedłużenia do 45 minut, jeśli nie będzie kolejnej rezerwacji.)
   
 • Jazz Grota rezerwowana jest na wyłączność dla jednej lub maksymalnie dwóch osób. Do groty zapraszamy dzieci powyżej 10 roku życia.
   
 • Koszt seansu : 
  - 35 zł rezerwacja dla jednej osoby
  - 70 zł rezerwacja dla dwóch osób
   
 • Podczas seansu otrzymają Państwo poczęstunek  w postaci wody mineralnej oraz organicznej czekolady z solą himalajską produkowanej ręcznie specjalnie dla Gości Jazz Groty

• ZAZNAJ MOCY SOLANKI I WZMOCNIJ SWOJE ZDROWIE W JAZZ GROCIE •

Najlepsze efekty inhalacyjne posiadają kameralne groty solne oraz tężnie o wysokim aerozolu. Niewielki rozmiar jaskini pozwala uzyskać idealny mikroklimat o wysokich stężeniach zdrowotnych. Solanka, razem z powstającymi z nią aerozolami oraz bryły z soli kamiennej, w połączeniu z wilgotnym i powietrzem, pozytywnie wpływają na cały organizm oraz są ważnym elementem codziennej profilaktyki. Korzystając z tężni solankowej bądź groty solnej, odciążamy pracę wątroby i nerek, przyczyniając się tym samym do wzmocnienia układu odpornościowego.

 

W Jazz Grocie połączyliśmy dla Państwa tężnie solankową z grotą solną w jedną całość w ten sposób korzystają Państwo jednocześnie z dobrodziejstw zdrowotnych zarówno tężni jak i groty solnej. Pierwiastki, które wdychamy w grocie solnej, mają korzystny wpływ na stan psychofizyczny. Wapń wspiera układ kostno-stawowy, jod zapobiega chorobom tarczycy, magnez i miedź wpływają dobroczynnie na przemianę materii, selen oczyszcza nasz organizm z wolnych rodników, spowalnia procesy starzenia, co w połączeniu z łagodzącymi właściwościami manganu daje dobre efekty lecznicze. Ponadto, sól zastosowana w grocie, stanowi niezwykle cenny środek wykorzystywany w walce ze schorzeniami gardła, krtani, tchawicy, oskrzeli i płuc. Minerały z solanek zwalczają bóle pochodzenia reumatycznego oraz poprawiają stan naszego samopoczucia jak i ogólną kondycję zdrowotną. Uzupełniając braki w naszym organizmie takich pierwiastków, jak jod, potas, wapń, sód, magnez, brom i selen, zapewniamy sobie zdrowie i relaks, łagodzimy napięcia nerwowe oraz zyskujemy energię do działania.

• O NASZEJ TĘŻNI •

„Jazz Grota” to pierwsza w Polsce tężnia solankowa umieszczona w jaskini solnej, w której słuchamy wyłącznie muzyki Jazzowej. Solanka, która inhaluje w naszej grocie pochodzi z Zabłocia, z ponad 120 letnich i wyjątkowo głębokich odwiertów „Korona” i „Tadeusz”. Jest to Solanka jodowo-bromowa posiadająca najwyższe na świecie stężenie jodu, które dochodzi do 140 mg/litr. Różowe kruchy soli, które znajdują się w jaskini pochodzą z Kłodawy z największej czynnej kopalni soli kamiennej w Polsce. Szare i białe kruchy pochodzą Sieroszowic, natomiast podświetlana podłoga wykonana jest z najczystszej pod względem mikrobiologicznym soli himalajskiej pochodzącej z Pakistanu.  Na potrzeby budowy jaskini solnej zostało wykorzystane ponad 3000 kg soli.


REZERWUJ
ON-LINE


ZAMÓW VOUCHER

Masaże Warszawa Wawer Day Spa

REGULAMIN SKLEPU

Jesteś w dobrych rękach...

Kontakt

Recepcja:
poniedziałek - piątek: 10-19 

tel. + 48 22 615 33 13 

[email protected]


Masaże i zabiegi wykonujemy:
7 dni w tygodniu: 10-21

 

mymasujemy.pl
ul. Lipkowska 6

04-801 Warszawa

NIP: 525-207-92-45 REGON: 140169756

Numer konta firmowego w banku mbank:

83 1140 2004 0000 3702 7733 0935

Social media - dołącz do nas !

Dołącz do nas na Facebook'u i Instagramie.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko
i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!
Do zobaczenia!

Dlaczego warto?

Polityka Prywatności

Niezmiennie od 2015r. otrzymujemy certfikat jakości przyznany przez największy ma świecie, niezwykle restrykcyjny serwis podróżniczo-atrakcyjny Tripadvisor.