Gabinet botaniczny Nahele

GWARANCJA WYKONANIA
ZABIEGU W GABINECIE VIP
+ 35 zł

 

Podczas rezerwacji upewnij się, że gabinet VIP jest dostępny w wybranym przez Ciebie terminie.

Koszt rezerwacji wizyty w gabinecie VIP: 35 zł

Sabaj Sabaj...

 

Gabinet „Sabaj Sabaj"(oryg. pisownia „สบายสบาย”) to drugi w naszym salonie oraz w Polsce gabinet botaniczny, przepełniony jest żywymi roślinami, które sprzyjają błogiemu relaksowi. Obecność dużej ilości roślin w gabinecie tworzy specyficzny mikroklimat. Rośliny oczyszczają powietrze i sprawiają że wizyty w „Sabaj Sabaj” są wyjątkowe.

Gabinet przygotowany jest do obsługi par, posiada podwójną łazienkę. Sabaj Sabaj w języku tajskim oznacza błogi relaks i wypoczynek, według rodowitych mieszkańców Tajlandii, to najbardziej trafne powiedzenie określające relaks i wypoczynek  największy z możliwych.

Bardzo przestronny gabinet utrzymany jest w surowym industrialnym stylu, znajdziecie w nim dużo cegły, betonu, w łazienkach łupany kamień oraz leśny marmur co tworzy niepowtarzalny nastrój. W pomieszczeniu pozostawiliśmy oryginalne 30 letnie spawane, prawie 3 metrowe grzejniki z pięknymi starymi zaworami, które ogrzewają gabinet jesienią oraz zimą. W łazience gabinetu znajduje się lustro w ramie ze starego ponad 130 letniego drewna, pochodzi ono z rozbiórki dworku na Podlasiu.

 

W gabinecie znajdą Państwo również dwa duże modele jachtów, które są wizytówką gabinetu.

Model Trzymasztowca Atlantic - zaprojektowany dla Wilsona Marshalla przez Williama Gardnera, „Atlantic” został zbudowany przez Townsed & Downey S. & R. Company na Shooters Island w Nowym Jorku i zwodowany w 1903 roku. Szkuner był przeznaczony do żeglugi rekreacyjnej i regatowej i wyposażony został w pomocniczy napęd w postaci trzykołowego, rozprężnego silnika parowego ze śrubą napędową i składanym kominem, które można było demontować.

Model Jednomasztowego jachtu Columbia, to słynny amerykański, jednomasztowy jacht regatowy skonstruowany w 1899 roku przez znanego i wybitnego amerykańskiego projektanta Nathanaela Greene'a Herreshoff'a nazywanego potocznie: „Kapitanem Natem”. Jacht Columbia zasłynął jako dwukrotny zwycięzca American Cup z rzędu pobijając kolejno jacht Shamrock i Shamrock II w 1901 roku. Columbia mierzyła 40 metrów długości, ważyła 148,7 ton i posiadała 1148 m2 ożaglowania.

 

Zapraszamy do naszej bajki...


REZERWUJ
ON-LINE


ZAMÓW VOUCHER

Salon masażu botaniczny Nahele

OTITO

LAYORI

REGULAMIN SKLEPU

Jesteś w dobrych rękach...

Kontakt

Recepcja:
poniedziałek - piątek: 10-19 

tel. + 48 22 615 33 13 

[email protected]


Masaże i zabiegi wykonujemy:
7 dni w tygodniu: 10-21

 

mymasujemy.pl
ul. Lipkowska 6

04-801 Warszawa

NIP: 525-207-92-45 REGON: 140169756

Numer konta firmowego w banku mbank:

83 1140 2004 0000 3702 7733 0935

Social media - dołącz do nas !

Dołącz do nas na Facebook'u i Instagramie.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko
i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!
Do zobaczenia!

Dlaczego warto?

Polityka Prywatności

Niezmiennie od 2015r. otrzymujemy certfikat jakości przyznany przez największy ma świecie, niezwykle restrykcyjny serwis podróżniczo-atrakcyjny Tripadvisor.