KONTAKT

 

Recepcja pracuje: poniedziałek - piątek: 10-18 

tel. + 48 22 615 33 13 
recepcja@mymasujemy.pl


Masaże i zabiegi wykonujemy: 7 dni w tygodniu: 10-21
 

mymasujemy.pl
ul. Lipkowska 6

04-801 Warszawa

NIP: 525-207-92-45REGON: 140169756
Numer konta firmowego w banku mbank:

83 1140 2004 0000 3702 7733 0935

 

 

Polityka Prywatności

Firma uzyskała subwencję finansową. Wsparcia udzielił  Polski Fundusz Rozwoju.

Dlaczego uważamy, że voucher do Spa to najlepszy prezent pod choinkę?

Podaruj bliskim odrobinę relaksu. W naszym salonie możesz zakupić karnet na masaż w formie eleganckiego zaproszenia lub jako e-karnet, który szybko samodzielnie wydrukujesz.

 

Karnet prezentowy do Spa na masaż lub zabieg to wspaniały prezent nie tylko dlatego, że pozwala obdarowanej osobie spędzić miłe chwile w salonie, ale również dlatego, że „prowokuje” do takiej wizyty. Często okazuje się, że w gonitwie dnia codziennego nie możemy znaleźć czasu na wizytę w salonie masażu. Posiadanie karnetu zmusza nas niejako do dokonania rezerwacji oraz wizyty.
Każdemu z nas należy się chwila tylko dla siebie, a karta podarunkowa pozwala nam tą chwilę wygenerować w zazwyczaj napiętym planie naszego dnia.

mymasujemy.pl to Salon Spa, który pracuje specjalnie dla Państwa przez siedem dni w tygodniu, codziennie od 10 do 22 jesteśmy do Państwa dyspozycji i pilnujemy aby wszystkie zabiegi nie tylko wspaniale relaksowały ale były również skuteczne w swoim działaniu.

Posiadamy w swojej ofercie dwa rodzaje kart prezentowych, pierwsza wysyłana jest droga e-mailową w pliku Pdf do samodzielnego wydruku (Samodzielnie wydrukowany karnet można po wydrukowaniu zwinąć w rulon i przewiązać wstążką) drugi rodzaj to voucher tradycyjny – jest to eleganckie gotowe do wręczenia zaproszenie przewiązane turkusowa kokardą umieszczone w kopercie z logo salonu. Zaproszenia tradycyjne wysyłamy codziennie firmą kurierską UPS, można również odebrać je w recepcji salonu od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18

W zespole mymasujemy.pl pracują tylko wykwalifikowani masażyści oraz fizjoterapeuci, dla tego relaksując się u nas mogą być Państwo pewni, że obdarowane osoby będą w najlepszych rękach!

Każdą odwiedzającą nas osobę traktujemy jak długo wyczekiwanego gościa, od samego wejścia jest ciepło witana, a w przypadku pierwszych odwiedzić dokładnie informowana jak się przygotować do wybranego masażu lub zabiegu. Poza karnetem prezentowym nie trzeba nic ze sobą zabierać, w zależności od rodzaju zabiegu na miejscu czekać będą klapki na zmianę, ciepłe ręczniki jeżeli to konieczne również mięciutkie i pachnące szlafroki. Podczas zabiegu każdy nasz Gość otrzyma również poczęstunek w postaci herbaty, kawy lub czekolady a na przekąskę czekoladki.

 

VOUCHER ELEKTRONICZNY - DO SAMODZIELNEGO WYDRUKU

 

 

VOUCHER PAPIEROWY - WYSYŁKA KURIERSKA LUB ODBIÓR OSOBISTY

 Już dziś możemy Państwu zagwarantować, że obdarowana przez Państwa osoba spędzi u nas miłe chwile i będzie zadowolona z otrzymanego prezentu!

 

Zamówienia na voucher możecie dokonać tutaj:
 

ZAMÓW VOUCHER PREZENTOWY DO SPA

 

27 listopada 2017
Masaż Warszawa Wawer Day SPA
16 maja 2020
Szanowni Goście, W pragniemy Was zapewnić, że zawsze byliście u
20 marca 2020
W tym trudnym czasie epidemii koronawirusa, nie przestawajcie o siebie
15 października 2019
Dokonaj zapisu na termin pomiędzy 16-20 października a otrzymasz od
10 października 2019
Jeśli nie jesteście szczególnymi fanami facebooka, możecie śledzić nas także
30 września 2019
Ziarno kakaowca czyli mówiąc prościej: -Czekolada-, w tabliczce jest pyszna
Domowe spa peeling ciała


ZAMÓW VOUCHER


REZERWUJ
ON-LINE