REZERWUJ
ON-LINE


ZAMÓW VOUCHER

Domowe spa peeling ciała
Masaż Warszawa Wawer Day SPA
27 listopada 2017

Podaruj bliskim odrobinę relaksu. W naszym salonie możesz zakupić karnet na masaż w formie eleganckiego zaproszenia lub jako e-karnet, który szybko samodzielnie wydrukujesz.

 

Karnet prezentowy do Spa na masaż lub zabieg to wspaniały prezent nie tylko dlatego, że pozwala obdarowanej osobie spędzić miłe chwile w salonie, ale również dlatego, że „prowokuje” do takiej wizyty. Często okazuje się, że w gonitwie dnia codziennego nie możemy znaleźć czasu na wizytę w salonie masażu. Posiadanie karnetu zmusza nas niejako do dokonania rezerwacji oraz wizyty.
Każdemu z nas należy się chwila tylko dla siebie, a karta podarunkowa pozwala nam tą chwilę wygenerować w zazwyczaj napiętym planie naszego dnia.

mymasujemy.pl to Salon Spa, który pracuje specjalnie dla Państwa przez siedem dni w tygodniu, codziennie od 10 do 22 jesteśmy do Państwa dyspozycji i pilnujemy aby wszystkie zabiegi nie tylko wspaniale relaksowały ale były również skuteczne w swoim działaniu.

Posiadamy w swojej ofercie dwa rodzaje kart prezentowych, pierwsza wysyłana jest droga e-mailową w pliku Pdf do samodzielnego wydruku (Samodzielnie wydrukowany karnet można po wydrukowaniu zwinąć w rulon i przewiązać wstążką) drugi rodzaj to voucher tradycyjny – jest to eleganckie gotowe do wręczenia zaproszenie przewiązane turkusowa kokardą umieszczone w kopercie z logo salonu. Zaproszenia tradycyjne wysyłamy codziennie firmą kurierską UPS, można również odebrać je w recepcji salonu od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18

W zespole mymasujemy.pl pracują tylko wykwalifikowani masażyści oraz fizjoterapeuci, dla tego relaksując się u nas mogą być Państwo pewni, że obdarowane osoby będą w najlepszych rękach!

Każdą odwiedzającą nas osobę traktujemy jak długo wyczekiwanego gościa, od samego wejścia jest ciepło witana, a w przypadku pierwszych odwiedzić dokładnie informowana jak się przygotować do wybranego masażu lub zabiegu. Poza karnetem prezentowym nie trzeba nic ze sobą zabierać, w zależności od rodzaju zabiegu na miejscu czekać będą klapki na zmianę, ciepłe ręczniki jeżeli to konieczne również mięciutkie i pachnące szlafroki. Podczas zabiegu każdy nasz Gość otrzyma również poczęstunek w postaci herbaty, kawy lub czekolady a na przekąskę czekoladki.

 

VOUCHER ELEKTRONICZNY - DO SAMODZIELNEGO WYDRUKU

 

 

VOUCHER PAPIEROWY - WYSYŁKA KURIERSKA LUB ODBIÓR OSOBISTY

 Już dziś możemy Państwu zagwarantować, że obdarowana przez Państwa osoba spędzi u nas miłe chwile i będzie zadowolona z otrzymanego prezentu!

 

Zamówienia na voucher możecie dokonać tutaj:
 

ZAMÓW VOUCHER PREZENTOWY DO SPA

 

Dlaczego uważamy, że voucher do Spa to najlepszy prezent pod choinkę?

REGULAMIN SKLEPU

Jesteś w dobrych rękach...

Kontakt

Recepcja:
poniedziałek - piątek: 10-19 

tel. + 48 22 615 33 13 

[email protected]


Masaże i zabiegi wykonujemy:
7 dni w tygodniu: 10-21

 

mymasujemy.pl
ul. Lipkowska 6

04-801 Warszawa

NIP: 525-207-92-45 REGON: 140169756

Numer konta firmowego w banku mbank:

83 1140 2004 0000 3702 7733 0935

Social media - dołącz do nas !

Dołącz do nas na Facebook'u i Instagramie.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko
i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!
Do zobaczenia!

Dlaczego warto?

Polityka Prywatności

Niezmiennie od 2015r. otrzymujemy certfikat jakości przyznany przez największy ma świecie, niezwykle restrykcyjny serwis podróżniczo-atrakcyjny Tripadvisor.