REZERWUJ
ON-LINE


ZAMÓW VOUCHER

Masaż Warszawa Wawer Day SPA
16 maja 2020

Szanowni Goście,

W pragniemy Was zapewnić, że zawsze byliście u nas bezpieczni gdyż sterylność i higiena jest stawiana w naszym salonie na pierwszym miejscu. Pracujemy zgodnie z zaleceniami Polskiego Związku Kosmetycznego, które mieliśmy również przyjemność współtworzyć podczas konsultacji branżowych.

 

✅ Poza wszelkimi obostrzeniami dotyczącymi dezynfekcji, które towarzyszą nam na co dzień, wprowadziliśmy dla Was nowość jaką są profesjonalne OCZYSZCZACZE POWIETRZA, które znajdują się w recepcji oraz w każdym z 4 naszych gabinetów.

 

✅ Oczyszczacz powietrza podczas jednej godziny wymienia powietrze 5-krotnie z całego gabinetu usuwając z powietrza wszelkie wirusy oraz zanieczyszczenia.Filtracja powietrza odbywa się w systemie trzy etapowym:
1️⃣ Filtracja wstępna: zatrzymuje większe zanieczyszczenia (okruchy, pyły, kurz, włosy itp.)
2️⃣ Filtracja podstawowa: pochłania związki lotne (benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren) oraz nieprzyjemne zapachy
3️⃣ Filtracja właściwa HEPA H13: zatrzymuje wirusy w tym korona-wirusy, bakterie, zarodniki grzybów oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu).
 

✅ Dodatkowo poza środkiem do chirurgicznej dezynfekcji wprowadziliśmy także środek dezynfekujący z certyfikacją na usuwanie korona-wirusów.
 

✅ Na wizyty zapraszamy wyłącznie osoby zdrowe, recepcja jest wyłączona z oczekiwania na wizytę, więc zapraszamy tylko osoby biorące udział w zabiegu, punktualnie na 5 min przed wyznaczoną godziną zabiegu, bez osób towarzyszących nie biorących udziału w zabiegu.
 

✅ Podczas wizyty zdezynfekowany gabinet z oczyszczonym powietrzem oraz zdezynfekowana łazienka są tylko i wyłącznie do Państwa dyspozycji, nie stosujemy parawanów, przepierzeń nie musi być zachowany dystans społeczny ponieważ pomieszczenia są zarezerwowane na Państwa wyłączność.
 

✅Wszyscy nasi goście dezynfekują ręce zaraz po wejściu do salonu, chcemy mieć bowiem pewność, że nie wpuścimy do salonu wirusów na dłoniach wchodzących osób.
 

✅ Na wizyty zapraszamy tylko osoby zdrowe, które nie przebywają na kwarantannie.

BEZPIECZNY SALON- procedury bezpieczeństwa w mymasujemy.pl

REGULAMIN SKLEPU

Jesteś w dobrych rękach...

Kontakt

Recepcja:
poniedziałek - piątek: 10-19 

tel. + 48 22 615 33 13 

[email protected]


Masaże i zabiegi wykonujemy:
7 dni w tygodniu: 10-21

 

mymasujemy.pl
ul. Lipkowska 6

04-801 Warszawa

NIP: 525-207-92-45 REGON: 140169756

Numer konta firmowego w banku mbank:

83 1140 2004 0000 3702 7733 0935

Social media - dołącz do nas !

Dołącz do nas na Facebook'u i Instagramie.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko
i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!
Do zobaczenia!

Dlaczego warto?

Polityka Prywatności

Niezmiennie od 2015r. otrzymujemy certfikat jakości przyznany przez największy ma świecie, niezwykle restrykcyjny serwis podróżniczo-atrakcyjny Tripadvisor.