REZERWUJ
ON-LINE


ZAMÓW VOUCHER

Domowe spa peeling ciała
Masaż Warszawa Wawer Day SPA
02 marca 2017

Co to jest peeling ciała?

Peeling ciała to zabieg, którego zadaniem jest usunięcie obumarłych komórek naszej skóry, poprzez działanie odpowiednich kosmetyków doprowadzamy do mechanicznego, chemicznego lub mechaniczno-chemicznego usunięcia warstwy rogowej naskórka. 

 

Jak często należy poddawać się peelingom?

Profesjonalnego peelingu gabinetowego nie wolno wykonywać częściej niż raz w tygodniu, w zupełności wystarczy, gdy peeling ciała wykonamy raz na 4 tygodnie jednym słowem raz w miesiącu. Oczywiście w sklepach znajdziemy różnego rodzaju peelingi domowe oraz peelingująco-myjące żele do ciała, których można używać nawet kilka razy w tygodniu, jednak one nie zastąpią nam złuszczania naskórka w gabinecie.

 

Jakie są różnice między peelingiem mechanicznym a chemicznym?

Wyodrębniamy kilka rodzai peelingów, do nich należą mechaniczne, które poprzez drobinki znajdujące się w kosmetyku (zmielone łupiny orzechów włoskich lub pestek moreli, winogron itp) doprowadzają do mechanicznego złuszczenia. Kolejną grupą peelingów będą peelingi chemiczne, które w odróżnieniu od tych mechanicznych nie ścierają, lecz rozpuszczają niechcianą warstwę naskórka. Peelingi chemiczne zawierają zazwyczaj alfahydroksykwasy czyli kwasy owocowe, które mają bardzo dobroczynny wpływ na skórę a poprzez swoje aktywne działanie - rozpuszczają niepotrzebny martwy naskórek. W naszym gabinecie posiadamy również peeling mechaniczno-chemiczny, który jest zdecydowanie najbardziej lubianym przez nasze klientki peelingiem. Taki peeling działa dwufazowo po pierwsze  powoduje usunięcie zrogowaciałego naskórka poprzez czynnik mechaniczny, czyli tarcie a po drugie naturalne kwasy owocowe rozpuszczają pozostały martwy naskórek.

 

Jakiego efektu możemy spodziewać się po peelingu?

Po wykonaniu peelingu skóra staje się wygładzona, ma wyrównany koloryt, jest idealnie przygotowana do opalania i uzyskania równomiernej opalenizny. Tkanki są wspaniale dotlenione i ukrwione. W kuracjach modelujących
i antycelulitowych skóra lepiej wchłania substancje aktywne z kosmetyków. Peeling wykonany kilka dni po depilacji zapobiega wrastaniu włosków.

 

Peeling, który szczególnie polecamy w naszym gabinecie znajdziecie tutaj: http://tnijurl.com/scrub/

 

Peeling ciała - dlaczego warto stosować i jak często to robić ?

REGULAMIN SKLEPU

Jesteś w dobrych rękach...

Kontakt

Recepcja:
poniedziałek - piątek: 10-19 

tel. + 48 22 615 33 13 

[email protected]


Masaże i zabiegi wykonujemy:
7 dni w tygodniu: 10-21

 

mymasujemy.pl
ul. Lipkowska 6

04-801 Warszawa

NIP: 525-207-92-45 REGON: 140169756

Numer konta firmowego w banku mbank:

83 1140 2004 0000 3702 7733 0935

Social media - dołącz do nas !

Dołącz do nas na Facebook'u i Instagramie.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko
i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!
Do zobaczenia!

Dlaczego warto?

Polityka Prywatności

Niezmiennie od 2015r. otrzymujemy certfikat jakości przyznany przez największy ma świecie, niezwykle restrykcyjny serwis podróżniczo-atrakcyjny Tripadvisor.