REZERWUJ
ON-LINE


ZAMÓW VOUCHER

Domowe spa peeling ciała
Masaż Warszawa Wawer Day SPA
24 lutego 2018

8 Marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet

W Polsce święto było popularne w okresie PRL. W latach 70 do popularnych podarunków należały kwiaty. Początkowo ofiarowywano goździki, a później tulipany. Z okazji tego dnia publikowano portrety kobiet różnych sektorów życia gospodarczego zgodnie z opinią Władysława Gomułki, że "nie ma dziś w Polsce dziedziny, w której kobiety nie odgrywałyby ważnej roli". W zakładach pracy czy szkołach był obchodzony obowiązkowo. Była to okazja do uzupełniania braków w zaopatrzeniu, dlatego wręczano paniom takie dobra materialne jak rajstopy, ręcznik, ścierka, mydło, kawa.

(źródło:Wikipedia)

Dziś wręczenie z okazji Dnia Kobiet: rajstop, ścierki lub mydła raczej nie należy do normy. Współczesne kobiety jednak bez zmiennie kochają dostawać kwiaty, dobrej jakości kosmetyki, perfumy. Panie oczekują od nas kolacji przy świecach w romantycznej restauracji.

Nie wszyscy lubią Święto Kobiet i nie każdy go obchodzi, jednak pamiętajmy że Kobieta to najcenniejsza osoba u boku mężczyzny. Panie często bardzo aktywne zawodowo, potrafią połączyć ciężką pracę z utrzymaniem ciepła domowego ogniska dbając o dzieci, dom.

 


Dlaczego zatem nie lubić Dnia Kobiet?

Kochajmy Panie obsypujmy je kwiatami i prezentami najbardziej wyjątkowymi jakimi się da! Kreujmy nowoczesny Dzień Kobiet obecnych czasów, zamieńmy goździki na bukiet róż a rajstopy i paczkę mielonej kawy na „chwilę relaksu tylko dla Niej”

Voucher prezentowy do Spa to bardzo popularny prezent na przeróżne okazje, Panie uwielbiają spędzać czas w salonach Spa. Na co dzień zabiegane i zapracowane nie mogą sobie pozwolić na chwile zapomnienia. Dlatego podarowanie prezentu w postaci masażu, zabiegu lub rytuału na ciało to będzie zawsze strzał w dziesiątkę!

Vouchery prezentowe w mymasujemy.pl są ważne 9 miesięcy! Podczas tego okresu każda nawet najbardziej zapracowana Pani znajdzie czas na chwilę tylko dla siebie. Ty musisz tylko zadbać o podarowanie Vouchera prezentowego, Obdarowana przez Ciebie Pani musi tylko zadzwonić i zarezerwować dla siebie termin. My zajmiemy się resztą J

Przygotujemy gabinet – zasłonimy okna, rozpalimy świecę, napełnimy salon piękną muzyką, naszykujemy słodki poczęstunek oraz zaparzymy świeżą kawę lub herbatę. Następnie zaprosimy na masaż lub zabieg. Chwilę poświęcone tylko sobie są bezcenne. Relaks będzie błogą odskocznią od codzienności, natomiast najwyższej jakości kosmetyki będą poprawiać jakość skóry i rozpieszczać swoimi zapachami! To będzie chwila tylko dla Twojej Pani!

Oczywiście jeżeli uważasz że Twoja Partnerka najlepiej relaksuje się w Twoim towarzystwie, możesz zamówić Voucher dla Pary aby spędzić ze swoją drugą połową romantyczne chwile podczas zabiegu lub masażu dla Pary w jednym gabinecie.

Karnety prezentowe możesz kupić na dowolny masaż lub zabieg w wyborze chętnie Ci pomożemy. Jeżeli jednak obawiasz się, że Twój wybór może być niewstrzelony zawsze istnieje możliwość zakupu karnetu kwotowego na dowolną wartość do wykorzystania na wszystkie pozycje z naszego bogatego menu. Karnet kwotowy można zrealizować podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od jego wartości.


Całkowitą nowością cieszącą się popularnością są „Pakiety Czasowe” możesz wykupić Pakiet czasowy 1.5, 2 lub 2.5 godziny - osoba obdarowana sam wybiera jak ten czas spędzi w naszym salonie. Wybierać można z całego menu nawet najdroższe zabiegi ograniczeniem jest tylko czas pakietu.


Dostępne są trzy PAKIETY CZASOWE:
- 1.5 godziny to pakiet „Chwila Zapomnienia”
- 2 godziny to pakiet „Magiczny Czas”
- 2.5 godziny to pakiet „Spełnione Marzenia”


Vouchery na pakiety czasowe nie zawierają w treści wartości w odróżnieniu od Voucherów kwotowych na których wartość jest umieszczona dlatego są również idealnym rozwiązaniem na prezent!

Życzymy dużo miłości i uśmiechu w świętowaniu Dnia Kobiet!
Panią pięknych pachnących kwiatów i wspaniałych prezentów, a Panom jak najwięcej uśmiechu na twarzach ich drugich połówek – uśmiech na twarzy kobiety to najwspanialszy widok jaki można sobie wymarzyć!

Aby zamówić voucher zapraszamy tutaj:  ZAMÓW VOUCHER PREZENTOWY

8 Marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet
Kochajmy Panie obsypujmy je kwiatami i prezentami najbardziej wyjątkowymi jakimi się da! 

REGULAMIN SKLEPU

Jesteś w dobrych rękach...

Kontakt

Recepcja:
poniedziałek - piątek: 10-19 

tel. + 48 22 615 33 13 

[email protected]


Masaże i zabiegi wykonujemy:
7 dni w tygodniu: 10-21

 

mymasujemy.pl
ul. Lipkowska 6

04-801 Warszawa

NIP: 525-207-92-45 REGON: 140169756

Numer konta firmowego w banku mbank:

83 1140 2004 0000 3702 7733 0935

Social media - dołącz do nas !

Dołącz do nas na Facebook'u i Instagramie.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko
i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!
Do zobaczenia!

Dlaczego warto?

Polityka Prywatności

Niezmiennie od 2015r. otrzymujemy certfikat jakości przyznany przez największy ma świecie, niezwykle restrykcyjny serwis podróżniczo-atrakcyjny Tripadvisor.