► Zapachy, które pozostają w pamięci.

Jeśli wyjątkowo urzeknie Państwa, któryś z niesamowitych zapachów maseł Organique

na których pracujemy w naszych gabinetach, można zakupić je w dowolnej ilości na wagę, po zabiegu.

Cena: 28 zł

za 100 g.


REZERWUJ
ON-LINE


ZAMÓW VOUCHER

Organique zabiegi

Terapie ORGANIQUE to istna uczta dla ciała, każdy rytuał składa się z szalenie ważnych dla pielęgnacji naszego ciała etapów. Poniżej przedstawiamy Państwu jak wyglądają te niezwykłe ceremonie:

ETAPY: RYTUAŁY I TERAPIE ORGANIQUE: 

obmycie peeling oczar serum maska masło

Maska odżywcza na ciało Organique

MASKA
Ciepła maska, którą nałożymy na ciało podczas tego etapu to kwintesencja naszego zabiegu, podczas jej aplikacji oraz podczas wygrzewania ciała po jej nałożeniu w głąb skóry przenikają substancje aktywne w niej zawarte. Każda z masek w zależności od wybranej terapii zawiera pełen wachlarz składników aktywnych.

Serum witaminowe Organique

SERUM

Teraz przyszedł czas na serum, które w zależności od wybranego zabiegu ma bardzo ukierunkowane spektrum działania, od wyszczuplania, odżywiania, nawilżania do odmładzania i regeneracji. Serum to silne koncentraty i bomby witaminowe, które działają na skórę bardzo szybko wchłaniają się i walczą z jej niedoskonałościami.

Oczar Wirginijski Organique

OCZAROWA MGŁA

Woda Oczarowa to kolejny bohater niezwykle skutecznych w swym działaniu magicznych rytuałów. Oczar wirginijski nazywany również „złotem Indian” to krzew, który kwitnie pięknymi żółtymi kwiatami późną jesienią oraz zimą, gdy na krzewie nie ma już liści. Tonik uzyskiwany jest z wyciągu z liści i kory Oczaru. Działa przeciwzapalnie, obkurcza naczynia krwionośne, łagodzi i nawilża i tonizuje skórę ciała. Tonizowanie ciała następuje w postaci „Oczarowej mgły” którą rozpylamy nad ciałem.

Peeling ciała Organique

PEELING
Po obmyciu ciała następuje kolejny bardzo ważny element zabiegu, który przygotuje skórę do dalszych czynności, jest to cukrowy peeling ciała. W zależności od wybranej terapii posiada inne właściwości. Intensywny masaż peelingujący pobudza krążenie, wygładza oraz ujędrnia nasze ciało.

Obmycie Savon Noir

OBMYCIE CIAŁA

Rozpoczynamy od obmycia ciała pianą z mydła Savon Noir, jest to wyjątkowe i niezwykłe mydło całkowicie naturalne, wytwarzane ręcznie w Maroku z miąższu z czarnych oliwek oraz z oleju z oliwek zielonych. Obmycie ciała to nic innego jak wykonanie masażu pianą z tego niezwykłego marokańskiego skarbu. Skóra po tej czynności staje się niezwykle miękka i odżywiona.

Masło odżywcze na ciało Organique

JAK WYGLĄDAJĄ RYTUAŁY ORGANIQUE ?

MASŁO ODŻYWCZE

Na koniec rytuału wmasujemy masło do ciała, o pięknym zmysłowym zapachu wybranej linii zapachowej. Skóra pozostanie pięknie nawilżona i odżywiona natomiast zapach jaki został przez Państwa wybrany pozostanie na długie godziny.

Po zabiegu polecamy nie brać prysznica, aby szlachetny kosmetyk jakim jest masło Shea wchłonął się i odżywił skórę.

Czas trwania: 2 godziny Cena: 310 zł ► ZAMÓW VOUCHER W trosce o potrzeby skóry narażonej na stres i zanieczyszczenia, pozbawionej energii, firma Organique opracowała receptury Terapii Detoksykującej, składającej się
Czas trwania wizyty: 2 godziny Cena: 310 zł ► ZAMÓW VOUCHER Wyjątkowo pięknie pachnąca terapia winogronowa, zainspirowana krajami śródziemnomorskimi, których mieszkańcy charakteryzują się zdrowiem i długowiecznością. Niezwykle silne działanie przeciwstarzeniowe,
Czas trwania wizyty: 1 godzina 30 minut Cena: 300 zł ► ZAMÓW VOUCHER Niezwykle przyjemne, pachnący rytuał połączony z antystresowym masażem na ciepłym maśle, wytopionym z luksusowej świecy. Zabieg na
Czas trwania wizyty: 2 godziny Cena zabiegu: 310 zł ► ZAMÓW VOUCHER  Zmierzająca do boskości czystość, główne założenie kultury islamskiej, znalazła wyraz w pełnym magicznej mocy przyrody rytuale hammam. Istotą
Czas trwania wizyty: 2 godziny Cena: 310 zł ► ZAMÓW VOUCHER  Ratunek dla skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Skład linii obfituje w wyselekcjonowane surowce naturalne o działaniu odżywczym,

RYTUAŁY I TERAPIE

REGULAMIN SKLEPU

Jesteś w dobrych rękach...

Kontakt

Recepcja:
poniedziałek - piątek: 10-19 

tel. + 48 22 615 33 13 

[email protected]


Masaże i zabiegi wykonujemy:
7 dni w tygodniu: 10-21

 

mymasujemy.pl
ul. Lipkowska 6

04-801 Warszawa

NIP: 525-207-92-45 REGON: 140169756

Numer konta firmowego w banku mbank:

83 1140 2004 0000 3702 7733 0935

Social media - dołącz do nas !

Dołącz do nas na Facebook'u i Instagramie.
Śledź nas na bieżąco, łap terminy na szybko
i sprawdzaj jakie promocje przygotowujemy!
Do zobaczenia!

Dlaczego warto?

Polityka Prywatności

Niezmiennie od 2015r. otrzymujemy certfikat jakości przyznany przez największy ma świecie, niezwykle restrykcyjny serwis podróżniczo-atrakcyjny Tripadvisor.