LAYORI

OTITO

VOUCHER

DO

SPA

Zapraszamy do naszej bajki...

Wszyscy nasi Terapeuci posiadają wykształcenie kierunkowe, każdy masażysta wykonuje masaże lecznicze. Doświadczenie oraz wykształcenie naszego zespołu pozwala nam stwierdzić, że są Państwo u nas w dobrych rękach.

Edyta
 

Masażystka, studentka kosmetologii, wielbicielka psów. Edyta specjalizuje się w różnego rodzaju masażach relaksacyjnych, leczniczych, modelujących, zabiegach dla przyszłych mam, zabiegach na ciało i twarz oraz depilacji pastą cukrową. Jej szczególnym znakiem
rozpoznawczym jest Masaż Hawajski Lomi Lomi Nui- wykonuje go jako jedyna Terapeutka w naszym salonie, robi to niezwykle starannie, z klasą, traktując masaż jako ceremonie i rytuał.
Niezwykle ciepła i pomocna, będziecie się czuć wspaniale oddając się w jej delikatne a kiedy trzeba to bardzo silne ręce.

Sylwia
 

Studiowała turystykę jednak zmieniła kierunek uznając, że masaż jest bliższy jej sercu...
jak sama kiedyś stwierdziła ... "turystyka jednak jej towarzyszy, ponieważ zdarza się, że masuje turystów" :) Sylwia wykonuje masaże klasyczne, relaksacyjne,
lecznicze, dla kobiet w ciąży, rytuały, zabiegi na ciało
i twarz, depilacje pastą cukrową, szczególnie lubi wykonywać drenaż limfatyczny ciała.
Sylwia jest profesjonalistką, niesamowicie ciepła
i wesoła, już od progu nie będzicie mogli się doczekać chwil relaksu "pod ręką" Sylwii.

 

Patrycja
 

Fizjoterapeutka, delikatna i empatyczna, przy bliższym poznaniu wykazuje się niezwykłym i inteligentnym poczuciem humoru. Uwielbia wykonywać wszelkiego rodzaju zabiegi na ciało i twarz oraz rytuały, a ze wszystkich masaży najbardziej kocha wykonywać masaż gorącymi kamieniami.

Jej niezwykle płynne ruchy i ciekawe techniki masażu pozwolą Wam wejść w stan głębokiego relaksu. 
Z Patrycją zrelaksujecie się w ciszy lub prowadząc przyjemną rozmowę. Oprócz delikatności, kiedy jest taka potrzeba ma także parę w rękach, także niech nie zwiedzie Was ten anielski opis... Pati potrafi przycisnąć podczas masaży leczniczych.

Sylwia
 

Kierownik salonu mymasujemy.pl, z zawodu grafik komputerowy, autorka strony mymasujemy.pl. Sylwia jest z nami od samego początku, zna gabinety jak własną kieszeń. Jest osobą która najlepiej z całego zespołu zna Gości naszego salonu, ponieważ zazwyczaj z nią rozmawiacie podczas rezerwacji swoich wizyt. Sylwia zarządza pracą Terapeutów oraz od niej zależy cała organizacja pracy gabinetów. Empatyczna ale jednocześnie bardzo zdecydowana i konkretna w swoim działaniu. Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy podczas podejmowania najtrudniejszych decyzji przed którymi stajecie, czyli dobór odpowiednich masaży
i zabiegów z naszego bogatego menu. Na Sylwię również możecie liczyć podczas składania zamówień na karnety prezentowe dla Waszych bliskich!

Oto kilka słów na temat naszej kadry

Anna
 

Ukończyła studia magisterskiej na uniwersytecie Medycznym
w Lublinie. Wykonuje masaże, lecznicze, klasyczne oraz relaksacyjne. Pracuje również przy zabiegach na twarz oraz ciało. Oprócz Fizjoterapii Ania ukończyła również Fotografię
w Warszawskiej Szkole Reklamy, a ponieważ uwielbia wędrówki górskie, możecie ją spotkać na szlaku z jej ukochanym aparatem. W wolnych chwilach lubi pracować nad renowacją starych mebli jednak ponad wszystko uwielbia wykonywać masaże!

Iwona
 

Masażu uczyła się w mieście Mikołaja Kopernika czyli
w Toruniu, jest również Kosmetyczką z wieloletnim doświadczeniem. Kosmetologia i masaż są dla niej nie tylko pracą ale również życiową pasją. Iwonka wykonuje masaże, ceremonie oraz zabiegi zarówno na ciało jak i twarz. Po pracy uwielbia biegać oraz znikać podczas długich przejażdżek rowerowych!

KONTAKT

 

Recepcja pracuje:poniedziałek - piątek: 10-18 

tel. + 48 22 615 33 13 

Masaże i zabiegi wykonujemy: 7 dni w tygodniu: 10-22

 

mymasujemy.pl & kilogramy.pl
ul. Lipkowska 6

04-801 Warszawa

 

recepcja@mymasujemy.pl

Możesz również skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego >

 

NIP: 525-207-92-45REGON: 140169756
Numer konta firmowego w banku mbank:

83 1140 2004 0000 3702 7733 0935

 

 

Polityka Prywatności