22 615 33 13

 

VOUCHER

DO SPA

Witajcie w naszej bajce :)

Łukasz
 

Jedyny masujący mężczyzna - terapeuta w naszym zespole. Prywatnie mąż i tata dwóch a za chwilkę trzech urwisów. Łukasz specjalizuje się w kinesiotapingu, w masażach relaksacyjnych, klasycznych, leczniczych i zabiegach na ciało. Łukasz zgłębił tajemnice pracy nad punktami spustowymi - skutecznie rozluźnia napięte i bolące mięśnie a także jako świetny profesjonalista wykonuje męską intymną depilację (Boyzilian), pastą cukrową.
Pod okiem Łukasza możecie wspólnie praktykować techniki masażu relaksacyjnego korzystając z Nauki Masażu dla  Dwojga.
Łukasz to gaduła, potrafi przegadać cały masaż...
P.S nie rozmawiajcie z nim o polityce, ewentualnie o piłce nożnej. Łukasz to wspaniały Terapeuta.

Edyta
 

Masażystka, studentka kosmetologii, wielbicielka psów. Edyta specjalizuje się w różnego rodzaju masażach relaksacyjnych, leczniczych, zabiegach dla przyszłych mam, zabiegach na ciało i twarz oraz depilacji pastą cukrową. Jej szczególnym znakiem
rozpoznawczym jest Masaż Hawajski Lomi Lomi Nui- wykonuje go jako jedyna Terapeutka w naszym salonie, robi to niezwykle starannie, z klasą, traktując masaż jako ceremonie i rytuał.
Niezwykle ciepła i pomocna, będziecie się czuć wspaniale oddając się w jej delikatne ręce.

Sylwia
 

Studiowała turystykę jednak zmieniła kierunek uznając, że masaż jest bliższy jej sercu...
jak sama kiedyś stwierdziła ... "turystyka jednak jej towarzyszy, ponieważ zdarza się, że masuje turystów" :) Sylwia wykonuje masaże klasyczne, relaksacyjne,
lecznicze, dla kobiet w ciąży, rytuały, zabiegi na ciało
i twarz, depilacje pastą cukrową, szczególnie lubi wykonywać drenaż limfatyczny ciała.
Sylwia jest profesjonalistką, niesamowicie ciepła
i wesoła, już od progu nie będzicie mogli się doczekać chwil relaksu "pod ręką" Sylwii.
 

Patrycja
 

Fizjoterapeutka, delikatna i empatyczna, przy bliższym poznaniu wykazuje się niezwykłym i inteligentnym poczuciem humoru. Uwielbia wykonywać wszelkiego rodzaju zabiegi na ciało i twarz oraz rytuały, a ze wszystkich masaży najbardziej kocha wykonywać masaż gorącymi kamieniami.

Jej niezwykle płynne ruchy i ciekawe techniki masażu pozwolą Wam wejść w stan głębokiego relaksu. 
Z Patrycją zrelaksujecie się w ciszy lub prowadząc przyjemną rozmowę. Oprócz delikatności, kiedy jest taka potrzeba ma także parę w rękach, także niech nie zwiedzie Was ten anielski opis... Pati potrafi przycisnąć podczas masaży leczniczych.

Karolina
 

Fizjoterapeutka, szalenie dokładna, skrupulatna  
i uporządkowana masażystka. Wykonuje masaże klasyczne, lecznicze oraz wszelkiego rodzaju masaże relaksacyjne. Karolina jest wielbicielką czekolady zapewne dlatego najbardziej lubi wykonywać masaż gorącą czekoladą. Jeżeli zatem lubicie czekoladę musicie odwiedzić Karolinę na takim masażu lub na jednym z naszych czekoladowych zabiegów. Poza pielęgnacją ciała z Karoliną spotkacie się również na zabiegach twarzy marki Dermika.

Sylwia
 

Kierownik Recepcji, z zawodu grafik komputerowy, autorka strony mymasujemy.pl. Sylwia jest z nami od samego początku, zna gabinety jak własną kieszeń. Jest osobą która najlepiej z całego zespołu zna Gości naszego salonu, ponieważ zazwyczaj z nią rozmawiacie podczas rezerwacji swoich wizyt. Sylwia zarządza pracą Terapeutów oraz od niej zależy cała organizacja pracy gabinetów. Empatyczna ale jednocześnie bardzo zdecydowana i konkretna w swoim działaniu. Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy podczas podejmowania najtrudniejszych decyzji przed którymi stajecie, czyli dobór odpowiednich masaży
i zabiegów z naszego bogatego menu. Na Sylwię również możecie liczyć podczas składania zamówień na karnety prezentowe dla Waszych bliskich!

Oto kilka słów na temat naszej kadry

BLOG

KONTAKT:

 

Recepcja pracuje:
poniedziałek - piątek: 10-18

 

tel. + 48 22 615 33 13
 

Masaże i zabiegi wykonujemy:
7 dni w tygodniu: 10-22

 

mymasujemy.pl & kilogramy.pl
ul. Lipkowska 6
04-801 Warszawa

 

recepcja@mymasujemy.pl


Możesz również skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego >

 

NIP: 525-207-92-45
REGON: 140169756

Numer konta firmowego w banku mbank:

83 1140 2004 0000 3702 7733 0935