LAYORI

OTITO

VOUCHER

DO

SPA

Zapraszamy do naszej bajki...

Przygoda naszego powstania…
 

Niespełna 10 lat temu, dwoje jeszcze młodych wtedy ludzi - małżeństwo Kasia i Piotr zupełnie przez przypadek odkryli swoją pasje do masażu, postanowili rozwijać się w tym kierunku łącząc miłość do masażu z pracą. Tak właśnie dzięki zaangażowaniu, ciężkiej pracy i ogromnej serdeczności do ludzi płynącej prosto z ich serca powstało to niesamowite miejsce, do którego chce się wracać.

Dziś Kasia i Piotr stoją na straży wysokiej, jakości oferowanych w swoim salonie usług. Będąc naszym gościem możesz mieć, zatem pewność, że masaże i zabiegi jakich doświadczysz będą najwyższej jakości.

mymasujemy.pl współpracuje tylko z najlepszymi masażystami oraz fizjoterapeutami, dla których masaż nie jest tylko sposobem na życie. Wykwalifikowany personel, który posiada wykształcenie kierunkowe w dziedzinie masażu traktuje swoją pracę jak powołanie, wykonując ją z największą dbałością i oddaniem.

Naturalność, swoboda, kameralna i ciepła atmosfera to wizytówka tego miejsca, poza wspaniałymi usługami, podczas wizyty u nas możesz liczyć na relaks przy starannie wyselekcjonowanej muzyce pysznej kawie lub smakowej herbacie. Jeżeli tego zapragniesz możesz poprowadzić również miłą rozmowę z terapeutą.

Naszych Gości traktujemy z szacunkiem, podczas wizyty tworzymy atmosferę magii - każda chwila relaksu będzie Wam o nas przypominać...

Podróżując po świecie Kasia z Piotrem poszukują nowych inspiracji.

Zamknij oczy i spróbuj się przenieść w niezwykły świat orientu…

W imieniu właścicieli serdecznie zapraszam
kierownik salonu
Sylwia Bednarczyk

Edyta
 

Masażystka, i Pani kosmetolog, wielbicielka psów. Edyta specjalizuje się w różnego rodzaju masażach relaksacyjnych, leczniczych, modelujących, zabiegach dla przyszłych mam, zabiegach na ciało i twarz oraz depilacji pastą cukrową. Jej szczególnym znakiem rozpoznawczym jest Masaż Hawajski Lomi Lomi Nui- wykonuje go jako jedyna Terapeutka w naszym salonie, robi to niezwykle starannie, z klasą, traktując masaż jako ceremonie i rytuał.
Niezwykle ciepła i pomocna, będziecie się czuć wspaniale oddając się w jej delikatne a kiedy trzeba to bardzo silne ręce.

Sylwia
 

Studiowała turystykę jednak zmieniła kierunek uznając, że masaż jest bliższy jej sercu... jak sama kiedyś stwierdziła ... "turystyka jednak jej towarzyszy, ponieważ zdarza się, że masuje turystów" :) Sylwia wykonuje masaże klasyczne, relaksacyjne, lecznicze, dla kobiet w ciąży, rytuały, zabiegi na ciało i twarz, szczególnie lubi wykonywać drenaż limfatyczny ciała.
Sylwia jest profesjonalistką, niesamowicie ciepła i wesoła, już od progu nie będziecie mogli się doczekać chwil relaksu "pod ręką" Sylwii.

 

Kasia
 

Niesamowicie energiczna, zawsze uśmiechnięta z otwartym sercem na ludzi, konkretna i skupiona na swojej pracy.
Kasia szczególnie pasjonuje się i realizuje w masażach leczniczych, wykonuje masaż tkanek głębokich, kinesiotaping oraz ponad wszystko uwielbia wykonywać masaż twarzy. Oprócz masażu Kasia ukończyła także studia dziennikarskie. W wolnej chwili kocha aktywnie spędzać czas, jeździ na rowerze, chodzi na siłownię i interesuje się piłką siatkową, jako baristka jest fanką kawy pod każdą postacią i z przyjemnością zaparzy Wam pyszną, aromatyczną kawę podczas wizyty w salonie.

Sylwia
 

Kierownik salonu mymasujemy.pl, z zawodu grafik komputerowy, autorka strony mymasujemy.pl. Sylwia jest z nami od samego początku, zna gabinety jak własną kieszeń. Jest osobą która najlepiej z całego zespołu zna Gości naszego salonu, ponieważ zazwyczaj z nią rozmawiacie podczas rezerwacji swoich wizyt. Sylwia zarządza pracą Terapeutów oraz od niej zależy cała organizacja pracy gabinetów. Empatyczna ale jednocześnie bardzo zdecydowana i konkretna w swoim działaniu. Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy podczas podejmowania najtrudniejszych decyzji przed którymi stajecie, czyli dobór odpowiednich masaży
i zabiegów z naszego bogatego menu. Na Sylwię również możecie liczyć podczas składania zamówień na karnety prezentowe dla Waszych bliskich!

Anna
 

Ukończyła studia magisterskie na uniwersytecie Medycznym
w Lublinie. Wykonuje masaże, lecznicze, masaże tkanek głębokich, terapie przeciwbólowe, masaże klasyczne oraz relaksacyjne. Pracuje również przy zabiegach na twarz oraz ciało. Oprócz Fizjoterapii Ania ukończyła również Fotografię
w Warszawskiej Szkole Reklamy, a ponieważ uwielbia wędrówki górskie, możecie ją spotkać na szlaku z jej ukochanym aparatem. W wolnych chwilach lubi pracować nad renowacją starych mebli jednak ponad wszystko uwielbia pomagać ludziom za pośrednictwem masażu.

Iwona
 

Masażu uczyła się w mieście Mikołaja Kopernika czyli
w Toruniu, jest również Kosmetyczką z wieloletnim doświadczeniem. Kosmetologia i masaż są dla niej nie tylko pracą ale również życiową pasją. Iwonka wykonuje masaże, ceremonie oraz zabiegi zarówno na ciało jak i twarz. Po pracy uwielbia biegać oraz znikać podczas długich przejażdżek rowerowych!
Niech nie zmyli Was Jej drobna postura i subtelna uroda, Iwonka potrafi "przycisnąć" jak mało kto.

OTO NASZA KADRA

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

KONTAKT


Recepcja pracuje:poniedziałek - piątek: 10-18 

tel. + 48 22 615 33 13 

Masaże i zabiegi wykonujemy: 7 dni w tygodniu: 10-22


mymasujemy.pl & kilogramy.pl
ul. Lipkowska 6

04-801 Warszawa


recepcja@mymasujemy.pl

Możesz również skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego >


NIP: 525-207-92-45REGON: 140169756
Numer konta firmowego w banku mbank:

83 1140 2004 0000 3702 7733 0935


 

Polityka Prywatności