Profesjonalna depilacja pastą cukrową to bezpieczne, delikatne i efektywne rozwiązanie dla pozbycia się włosów u kobiet, mężczyzn a nawet dzieci.

 

Zaawansowana metoda depilacji cukrowej oferuje wiele unikalnych
i różnorodnych korzyści.
Najistotniejsza zaleta jest w istocie fundamentalna: technika Alexandrii pozwala za pomocą pasty cukrowej usuwać włosy zgodnie z jej naturalnym kierunkiem wzrostu i to już we wczesnym etapie jego rozwoju. To eliminuje uszkodzenia, niepotrzebny dyskomfort, podrażnienia i wrastanie włosków w czasie łuszczenia się suchych komórek skóry.

 

► Efekt: gładka, piękna skóra, bez dyskomfortu, jaki towarzyszy innym metodom depilacji. 

Czym jest depilacja pastą cukrową?

Depilację pastą cukrową stosowano już w starożytnym Egipcie i do dziś z powodzeniem większość kobiet i mężczyzn praktykuje całkowitą depilację ciała tą właśnie metodą.

Cukier jako środek do depilacji został odkryty prawdopodobnie przez przypadek.

22 615 33 13

 

VOUCHER

DO SPA

Boyzilian  - Intymna Depilacja Męska

Boyzilian to pełna męska depilacja obejmujące wszystkie strefy intymne ( wzgórek łonowy, penis, moszna, pośladki, szpara pośladkowa).

 

W naszym gabinecie zabieg ten wykonuje tylko i wyłącznie mężczyzna. Certyfikowany terapeuta wykonuje depilację pastą cukrową Alexandria Professional, zabieg ten pozwala pozbyć się niechcianych włosków.

 

Profesjonalna depilacja przy użyciu pasty cukrowej ze względu na dokładność zabiegu trwa zazwyczaj ponad godzinę. Jeżeli depilację intymną wykonujesz po raz pierwszy wówczas zabieg ten może się nieco wydłużyć.

Co to jest ?

Dlaczego warto depilować miejsca intymne ?

W dzisiejszych czasach  depilacja męska jest już standardem, wykonujemy ją dla wygody, dla utrzymania higieny osobistej, dla satysfakcji seksualnej partnerki/partnera. Mężczyźni korzystający z depilacji intymnej to często sportowcy, trenerzy fitness, osoby prowadzące aktywny tryb życia oraz wszyscy Panowie którzy dbają o estetyczny i schludny wygląd.

Mężczyźni którzy zdecydują się na profesjonalną depilację pastą cukrową, są mile zaskoczeni zabiegiem, który okazuje się komfortowy oraz mniej bolesny niż się tego spodziewali i wracają do nas na kolejne wizyty.

 

Jak przygotować się do zabiegu ?

Dla podniesienia komfortu zabiegu przed wizytą warto przyciąć włoski trymerem do długości ok. 5-6 mm, jeżeli nie masz takiej możliwości, lub obawiasz się, że wykonasz to nie prawidłowo, nie przejmuj się, wykona to nasz terapeuta. Przed wizytą można odświeżyć się po prysznicem, natomiast jeśli nie wybierasz się do nas prosto z domu, oczywiście prysznic można wziąć na miejscu.

Najczęstsze obawy przed zabiegiem

Podstawową obawą u większości Panów, jest ból oraz komfort samego zabiegu.

Depilację wykonuje mężczyzna, który doskonale Cię rozumie, przeprowadza zabieg
w taki sposób aby był on jak najmniej bolesny oraz komfortowy dla Ciebie. Z uwagi na fakt, że depilację męską w naszym gabinecie wykonuje tylko jeden terapeuta masz pewność, że na kolejnej wizycie trafisz do tej samej, "znajomej" już osoby.

 

Podczas depilacji terapeuta pracuje w obszarze intymnym, dlatego Panowie mają również obawy jak zareaguje ich organizm na dotyk osoby wykonującej zabieg.

Nie trzeba się tym przejmować, każda reakcja Twojego organizmu jaka może wystąpić podczas zabiegu jest naturalną reakcją obronną i nie należy się tego obawiać.

Wystąpienie wzwodu występuje rzadko ze względu na dyskomfort jaki towarzyszy samej depilacji.

Przebieg zabiegu

Przed zabiegiem możesz odświeżyć się pod prysznicem w łazience gabinetowej, lub możesz użyć odświeżających chusteczek do higieny intymnej.

Następnie załóż bieliznę jednorazową, którą otrzymałeś od terapeuty, do zabiegu możesz pozostać w koszulce lub zostaniesz przykryty ręcznikiem.

Gdy położysz się na leżance terapeuta rozpocznie czynności zabiegowe (odtłuści oraz zdezynfekuje skórę), jeżeli jest taka potrzeba włoski zostaną przycięte trymerem.

Przesuwając bieliznę jednorazową odsłaniane są kolejne powierzchnie depilacji, aby dokonać pełnej depilacji, bielizna w kolejnym etapie jest rozcinana. Terapeuta może Cię również poprosić o współpracę, aby uzyskać dostęp do wszystkich miejsc.

DEPILACJA MĘSKA
 

Nogi 160 zł
Nogi + Pośladki 210 zł
Ręce 80 zł
Pachy 50 zł
Plecy 110 zł
Klatka piersiowa z brzuchem 110 zł
Boyzilian - depilacja intymna 210 zł
(wzgórek łonowy,penis, moszna,  
pośladki, szpara pośladkowa)  

Ze względu na duże zainteresowanie męską depilacją intymną, prosimy o rezerwacje terminów zabiegów z wyprzedzeniem, natomiast stałych Klientów prosimy o zapisywanie się na kolejne wizyty bezpośrednio po zabiegu.

 

Rezerwacja: 22 615 33 13

BLOG

KONTAKT:

 

Recepcja pracuje:
poniedziałek - piątek: 10-18

 

tel. + 48 22 615 33 13
 

Masaże i zabiegi wykonujemy:
7 dni w tygodniu: 10-22

 

mymasujemy.pl & kilogramy.pl
ul. Lipkowska 6
04-801 Warszawa

 

recepcja@mymasujemy.pl


Możesz również skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego >

 

NIP: 525-207-92-45
REGON: 140169756

Numer konta firmowego w banku mbank:

83 1140 2004 0000 3702 7733 0935